خدمات ماساژ سرزمین زیبایی ستاره

خدمات ماساژ سرزمین زیبایی ستاره

خدمات ماساژ ما در دو بخش انجام می‌شود

ماساژ ریلکسی

ماساژ ریلکسی یک روش عالی برای استراحت بعد از یک روز طولانی است. این نوع ماساژ برای کسانی که با استرس حاد و مزمن، اضطراب و نگرانی‌های روزانه دست و پنجه نرم می‌کنند، ایده‌آل است.

ماساژ درمانی

جهت رفع دردها و گرفتگی‌های عضلانی
 زمانی كه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسید لاكتیك می‌تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.

ماساژ دور چشم در سرزمین زیبایی ستاره

انواع ماساژ

ماساژ ریلکسی

بهره‌گیری بلند مدت از ماساژ ریلکسی به ارتقای آرامش و تسکین تنش کمک می‌کند و باعث ترشح هورمون حس خوب در مغز می‌شود.

ماساژ خوب دوپامین، اندورفین و سروتونین را افزایش می‌دهد که به نوبه خود حال و حوصله‌ی شما را بالا می‌برد و اثرات مضر استرس را از بین می‌برد.

از دیگر اثرات ماساژ ریلکسی علاوه‌بر ایجاد آرامش می‌توان به رهایی از استرس و اضطراب، ایجاد حس جوانی و تقویت سیستم ایمنی موارد زیر نیز اشاره کرد.

ماساژهای ریلکسی سرزمین زیبایی ستاره همراه با روغنهای ترکیبی و مناسب طبع بدنی شما در محیطی زیبا، آرام و پر انرژی انجام می شود.

فواید ماساژ ریلکسی
کاهش اضطراب 85%
افزایش حوصله 90%
ایجاد حس جوانی 90%

ماساژ درمانی

ماساژ بطور عام و ماساژ سوئدی به طور خاص، گردش خون و جریان لنفاوی را بهبود بخشیده، مواد غذایی و اكسیژن تازه را به بافت‌های مزبور می‌رساند و به خروج مواد سمی و بهبودی كمك می‌كند.
همچنین عضلات در حال كشش می‌توانند به رگهای خونی و اعصاب فشار آورده وبا محدود كردن جریان خون باعث ایجاد درد شوند.

با ماساژ منطقه مورد اثر ، بتدریج فشار عضله بر اعصاب درگیر كاهش یافته و درد كاهش می‌یابد. همین مكانیسم در بهبود عضلات آسیب دیده با ماساژ باعث سودمندی آن است.

علاوه بر این، ماساژ باعث افزایش اندروفین‌ها (نابود كننده‌های درد) و افزایش ترشح هورمون سروتونین (تعدیل كننده خلق و خوی) می‌شود.

فواید ماساژ درمانی
بهبود گردش خون 75%
کاهش درد 90%

فرم درخواست مشاوره رایگان

Scroll to Top
اسکرول به بالا دریافت تخفیف و رزرو نوبت