کربوکسی تراپی در فیشیال

کربوکسی تراپی در فیشیال، جزو روش های درمانی موثر برای حذف ترک های پوستی و چین و چروک و … می باشد. در این روش درصد مشخصی از گاز کربن دی اکسید را به زیر پوست تزریق می کنند؛ که در اثر آن گردش خون زیر پوست بهبود پیدا می کند. کربوکسی تراپی روشی بدون خطر و مناسب برای زیبایی پوست شما می باشد.

در این مقاله موضوعات زیر بررسی می‌شود:

فواید کربوکسی تراپی در فیشیال

از بین روش های درمانی مختلف برای سلامت و زیبایی پوست، باید به روش کربوکسی تراپی اشاره کرد. کربوکسی تراپی برای لک صورت، اهمیت زیادی دارد؛ چرا که می تواند تمامی لک های روی پوست را به طور کامل پاکسازی نماید. در این قسمت سعی کرده ایم مهمترین کاربردهای کربوکسی تراپی را به شما معرفی کنیم.

روشن تر کردن رنگ پوست

این روش با تولید کلاژن و تحریک فعالیت سلول های پوستی، به شفاف تر شدن رنگ پوست کمک زیادی می کند. از این نظر باید گفت که روش فوق بیشتر مختص افرادی است که پوست تیره ای دارند.

افزایش گردن خون در پوست

گاز کربن دی اکسید باعث بازتر کردن رگ های خونی در پوست می شود؛ به دنبال این عمل، گردش جریان خون در زیر پوست افزایش پیدا می کند. همچنین مواد مغذی و اکسیژن کافی نیز در اختیار سلول های پوستی قرار می گیرد.

افزایش خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست

گفته شد که این روش درمانی باعث تولید کلاژن می شود؛ که این کلاژن به تقویت پوست کمک می کند و باعث افزایش خاصیت ارتجاعی و کشسانی بیشتر آن می شود. با کربوکسی تراپی افتادگی و شلی پوست برطرف می شود.
 
سم‌ زدایی پوست:

با ایجاد کربن دی اکسید در پوست، تمامی مواد زائد و سمومی که در بافت پوست وجود دارند؛ پاکسازی می شوند. سم زدایی پوست باعث جلوگیری از مشکلات پوستی می شود.
 
از بین بردن چین و چروک سطحی:

از دیگر مزایای کربوکسی تراپی باید به مقابله آن با پیری زودرس پوست اشاره کرد. در واقع این روش با تحریک سلول های پوست و بهبود گردش خون، به درمان چین و چروک های روی پوست کمک می کند.

کربوکسی تراپی در فیشیال

پاکسازی منافذ باز

همانطور که خود شما هم می دانید بر روی سطح پوست، منافذ باز ریز زیادی وجود دارد. این منافذ اصلی ترین راه آلودگی پوست هستند لذا باید به طور جدی به فکر پاکسازی این منافذ باشیم. روش فوق از طریق ترمیم پوست و کوچکتر کردن این منافذ به تمیزی آنها کمک می کند.

درمان لک

این روش برای درمان انواع لک پوست از قبیل جای جوش و جای زخم، کک و مک، آکنه و … هم خیلی مفید و موثر است.
 
جوانسازی پوست:

این روش درمانی از آن جهت هم که به شادابی و طراوت پوست کمک می کند، مهم شناخته شده است. کربوکسی تراپی با حذف چین و چروک و افتادگی پوست، باعث می شود پوست جوان به نظر برسد.

رفع سیاهی دور چشم

سیاهی و چروک های دور چشم را به طور کامل برطرف می ‌نماید؛ که معمولا هم این مزیت سبب شده است افراد زیادی کربوکسی تراپی را جهت مراقبت از پوست خود انتخاب کنند. خوشبختانه روش فوق به راحتی و با استفاده از حداقل‌ ترین مواد اولیه قابل انجام است؛ لذا در هر زمانی می ‌توان برای انجام این روش اقدام کرد. البته که باید دانست روش فوق حتما باید در مراکز بهداشتی و توسط پزشک انجام بگیرد.

مراحل کربوکسی تراپی

در این قسمت مراحل انجام روش درمانی فوق را به ترتیب بیان می کنیم. تاثیر کربوکسی تراپی، زمانی بر پوست بیشتر خواهد بود که مراحل انجام آن را به درستی رعایت کنیم.

پاکسازی پوست

 در ابتدا، با استفاده از یک محلول شوینده ملایم، سطح پوست خود را به آرامی و با دقت تمیز می کنیم. پاکسازی پوست باعث رفع سایر آلودگی های سطح پوست می شود.  

فواید کربوکسی تراپی در فیشیال

تنظیم PH پوست

جهت آمادگی پوست برای کربوکسی تراپی باید PH آن را تنظیم کنیم. برای این امر لازم است یک تونر متناسب با پوست خود را انتخاب کنیم.

لایه برداری پوست

در این مرحله نوبت به لایه برداری ملایم از پوست می رسد. شما می توانید با استفاده از یک اسکراب مخصوص، عمل لایه برداری را جهت پاکسازی عمیق و از بین بردن سلول های مرده پوست انجام دهید. 

پیلینگ آنزیمی

این مرحله جهت حذف لایه های بیرونی پوست انجام می گیرد.

استفاده از ماسک کربوکسی تراپی

 در این مرحله، ماسک موجود را به روش موضعی به پوست زده می شود. که در این حالت کربن دی اکسید به روش طبیعی باعث بازسازی سلول های پوستی می شود.

استفاده از مواد مراقبتی

در آخرین مرحله از کربوکسی تراپی از ضد آفتاب و مرطوب کننده مخصوص استفاده می کنیم. این کار سبب محافظت از سلامت پوست در برابر عوامل آسیب رسان می شود.

کربوکسی تراپی در فیشیال

کربوکسی تراپی چه مدت ماندگاری دارد؟

باید دانست که با توجه به نوع پوست، سن فرد، تخصص پزشک و … ماندگاری این روش درمانی متفاوت است. هر چه سن افراد کمتر باشد روش فوق ماندگاری بیشتری دارد. به عنوان مثال در افراد جوان طول بازه زمانی ماندگاری این روش حدود 8 ماه است؛ این در حالیست که در سنین بیشتر مدت این دوره به 4 تا 5 ماه می رسد. معمولا بعد از گذشت 10 روز بعد از اولین جلسه کربوکسی تراپی آثار آن مشخص می شود. برای اینکه روش درمانی فوق بیشترین و بهترین تاثیر را روی پوست داشته باشد باید دوره درمان را کامل کرده و تمامی جلسات آن را به طور منظم پشت سر بگذاریم.

سرزمین زیبایی ستاره بهترین مرکز فیشیال در غرب تهران است که برای مشاوره و در یافت نوبت می توانید با شماره 09198177376 تماس بگیرید.

فیشیال صورت

آرامش و ریلکسی همراه با زیبایی طبیعی، هدیه سرزمین زیبایی ستاره به شماست.

کربوکسی تراپی بدون تزریق چگونه است؟

حفاظت از پوست همواره مهم است؛ چرا که تنها در صورت مراقبت از پوست است که می توانیم همیشه پوستی سالم و جوان و شاداب داشته باشیم. اگر چه روش های مختلفی برای رسیدگی به پوست وجود دارد؛ اما روش های درمانی بدون خطر مانند کربوکسی تراپی بدون تزریق همیشه طرفداران بیشتری دارند. در این روش هیچ گونه موادی به داخل پوست تزریق نمی شود. بلکه از روش موضعی استفاده می کنند. در روش بدون تزریق از ماسک کربوکسی تراپی استفاده می شود.

روش استفاده هم بدین نحو است که ماسک را به پوست زده و آن را ماساژ می دهیم؛ تا به طور کامل جذب پوست شود. ممکن است در این روش اندکی با سوزش پوست مواجه شوید که طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد. پاکسازی کربوکسی تراپی روشی ایمن و بدون خطر است. البته باید دانست که در صورت مبتلا بودن به بیماری ‌های مختلف به دلیل مصرف دارو، افراد اگر قصد استفاده از این روش درمانی را دارند حتما باید با پزشک متخصص مشورت کنند.

به لحاظ کلی این روش جزو روش ‌های درمانی بدون خطر در نظر گرفته شده است و معمولا هم عوارض جانبی چندانی در پی ندارد. در صورتی هم که عوارضی بعد از انجام این روش بر سطح پوست ایجاد شود؛ باید دانست که این عوارض از نوع سطحی و زودگذر هستند و به زودی درمان خواهند شد.

کربوکسی تراپی در فیشیال

قیمت کربوکسی تراپی در فیشیال

هزینه کربوکسی تراپی برای پوست، به عوامل مختلفی بستگی دارد. قسمت مورد نظر، شدت آسیب دیدگی ناحیه پوست، تخصص و تجربه پزشک و … جزو این عوامل مهم هستند. اما باید دانست که به لحاظ کلی روش کربوکسی تراپی برای لک صورت، نسبت به روش های درمانی مختلف، با هزینه کمتری قابل انجام است. معمولا هم هزینه مناسب در کنار تاثیرگذاری عالی این روش سبب شده است؛ که محبوبیت فراوانی داشته باشد. با توجه به عوامل نام برده شده باید گفت که روش فوق در بازه‌ های زمانی متفاوت با قیمت‌ های جداگانه ‌ای انجام می ‌پذیرد.

نتیجه‌گیری

سرزمین زیبایی ستاره یک کلینیک معتبر است که طیف گسترده ای از خدمات پوستی، از جمله کربوکسی تراپی را ارائه می دهد و متخصصان با تجربه ای دارند که می توانند در مورد اینکه آیا کربوکسی تراپی برای شما مناسب است یا خیر به شما مشاوره دهند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کربوکسی تراپی یا خدمات فیشیال، با سرزمین زیبایی ستاره تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا دریافت تخفیف و رزرو نوبت