خدمات پوست سرزمین زیبایی ستاره

خدمات پوست ما در بخش‌های زیر انجام می‌شود

فشیال صورت

فیشیال یکی از بهترین روشهای درمانی – زیبایی برای پاکسازی عمیق پوست است که از طریق آن میتوان به پوستی درخشان و سرزنده رسید. انجام این درمان به افرادی توصیه میشود که احساس میکنند شادابی و سرزندگی پوستشان از بین رفته و به دلیل استفاده از مواد آرایشی در دراز مدت، پوستشان تیره شده.

هزینه فیشیال

پاکسازی پوست

پاکسازی یک واژه‌ی عمومی برای توصیف ترکیبی از روش‌های مراقبت از پوست است که سه هدف کلی را دنبال می‌کنند و هر کدام فوایدی برای پوست دارند: برداشت سلول‌های مرده یا اگزفولیشن (exfoliation)، پاکسازی آلودگی‌ها، چربی‌ها و مواد اضافی روی پوست، کمک به پوست با آبرسانی، تغذیه یا بهبود خونرسانی

فیشیال تخصصی

میکرونیدلینگ

میکرو نیدلینگ یکی از جدیدترین شیوه های درمانی برای از بین بردن جای بسیاری از جراحت های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. این شیوه به عنوان یکی از روش های درمان غیر تهاجمی در نظر گرفته می شود  با هدف جوانسازی، رفع اسکار و جای زخم، درمان لک، لیفت، رفع چروک پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

فيشيال پوست

آر اِف RF

روش جوانسازی پوست به وسیله RF با اثرگذاری بالا و استفاده از رادیو فرکانس احتمال آسیب و عوارض جانبی را به حداقل رسانده، که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) روش جوانسازی از طریق رادیو فرکانس را مورد تایید قرار داده است.که همزمان با جوانسازی و کلاژن سازی، با ژل ها و سرمهای مختلف برای آبرسانی، کنترل چربی،سفت شدن پوست هم انجام میشود.

هایفو تراپی

در هایفوتراپی از امواج فراصوت (اولتراساوند) استفاده می‌شود. یعنی همان امواجی که در دستگاه‌های سونوگرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. منتها در هایفو این امواج به صورت متمرکز به لایه‌ی خاصی از پوست انرژی وارد کرده و باعث تحریک تولید رشته‌های کلاژن می‌شوند.این اتفاق باعث می‌شود که پوستی سفت‌تر و بدون چین و چروک داشته باشیم.

فیشیال

آبرسانی پوست

به کمک روش های آبرسانی پوست مانند دستگاه گالوانیک و ماسک‌های صورت مخصوص، اسکرابر(اتوی صورت) برای رفع چروک های پوست، هایفرکوئنسی و ضدعفونی پوست با نئون و اکسیژن رسانی، رطوبت از دست رفته پوست را جبران می‌کنیم.

اسکوم تراپی

اسکوم تراپی یک روش درمانی بسیار عالی و مؤثر برای جوان‌سازی پوست است. در اسکوم تراپی از تکنولوژی اولتراسوند و یونیزاسیون، برای ماساژ و پاکسازی عمیق پوست استفاده می شود.

اسکرابر

 

هیدرودرمی/میکرودرمی

میکرودرم ابریژن و هیدرودرمی

کلیه خدمات مراقبت از پوست شامل:
  • فشیال صورت
  • پاکسازی صورت
  • آبرسانی پوست
  • میکرونیدلینگ
  • آر اف RF
  • هایفو تراپی
  • اسکرابر
  • میکرودرم آبی
  • اسکوم تراپی
  • هیدرودرمی و …

در سزمین زیبایی ستاره ارائه می شود

فواید پاکسازی پوست
پاکسازی آلودگی‌ها، چربی‌ها 100%
بهبود خونرسانی 96%
درخشش پوست 97%

پاکسازی خانگی

خدمات مراقبت از پوست ستاره ترکاشوند

فرم درخواست مشاوره رایگان

Scroll to Top
اسکرول به بالا دریافت تخفیف و رزرو نوبت