فیشیال پوست آقایان چگونه انجام می‌شود؟

فیشیال پوست آقایان، روشی کاملا علمی برای تمیزی و پاکسازی کردن پوست آقایان است که در گذشته، اصلا رایج نبود. این روش می تواند پوستی زیبا و شاداب برای آقایان ایجاد کند. تمیزی و پاکسازی و درخشان کردن پوست، فقط مخصوص عروس خانم ها نیست. هر کسی می تواند با اقدامات ساده در منزل و یا آرایشگاه، فیشیال و پاکسازی پوست را انجام دهد. آقایان هم از این قاعده مستثنی نبوده و حق دارند که پوستی صاف و درخشان داشته باشند.

فواید پاکسازی صورت مردانه بسیار زیاد است و حتی می توان گفت که انجام این کار، برای بسیاری از آقایان، واجب و ضروری است. فیشیال و پاکسازی پوست، منجر به تنفس بهتر و زیبایی و درخشندگی بیشتر پوست می شود. برخی از آقایان، با توجه به نوع کار و حرفه خود، در معرض آلودگی های بسیار زیادی قرار دارند که بعد از مدتی، پوستشان را دچار افتادگی، تیرگی و پیری می کند. لذا، استفاده از روش های پاکسازی و فیشیال پوست آقایان، بسیار ضروری است.

اگر دوست دارید در این مورد، بهتر و دقیق تر بدانید، همراه ما باشید. ما حقایق جالبی را در این باره برای شما خواهیم گفت.

در این مقاله موضوعات زیر بررسی می‌شود:

فیشیال پوست چیست؟

احتمالا بارها این واژه ( فیشیال ) را شنیده باشید و یا در تبلیغ آرایشگاه ها و سالن های زیبایی خانم ها، دیده باشید. فیشیال در واقع، همان پاکسازی و بازسازی و درخشان تر کردن پوست است.

فیشیال صورت در آقایان، مانند بانواه، یک ضرورت به حساب می آید اما بسیاری از آقایان به این مسئله، توجهی نداشته و از پوست خود، محافظت نمی کنند. فیشیال، در 3 مرحله انجام می شود که شامل موارد زیر است:

فیشیال پوست آقایان
  • تمیز کردن پوست و منافذ آن
  • لایه برداری کردن و حذف پوست های مرده روی پوست
  • استفاده از ماسک های مخصوص برای برطرف شدن مشکلات پوستی

همان طور که می بینید، فیشیال پوست آقایان در این سه مرحله، منجر به ایجاد پوستی شفاف و درخشان می شود. بسیاری از آقایان، مشکلات پوستی روی صورت خود دارند اما به دلیل مشغله و گرفتاری و یا بلند بودن ریش، متوجه آن نیستند. با انجام فیشیال صورت، می توان متوجه شد که این مشکلات چه چیزهایی هستند و در صدد رفع آنها بود.

بهترین مرکز فیشیال آقایان، در هر کجا که باشد، باید با دقت، این 3 مرحله را برای آقایان انجام دهد. در واقع، حساسیت به انجام درست و دقیق این مراحل، باید به اندازه پوست خانم ها، مهم باشد. همان طور که خانم ها در معرض آلودگی پوستی با مواد آرایشی هستند، آقایان هم در معرض آلودگی های به مراتب بدتر و خطرناک تر از خانم ها هستند.

مزایا و فواید پاکسازی صورت مردانه

فواید پاکسازی صورت مردانه، بسیار زیاد است. احتمالا صورت برخی از آقایان که در زیر نور آفتاب یا سرمای زمستان و در صنایع مختلف کار می کنند را، دیده باشید. پوست این افراد، به شدت آسیب پذیر است واگر فیشیال پوست آقایان انجام شود، پوست این افراد می تواند جانی دوباره بگیرد و درخشان و صاف شود.

مزایا و فواید پاکسازی صورت مردانه شامل موارد زیر است:

1.       انجام فیشیال پوست آقایان، صورت را شاداب می کند.

2.       پاکسازی صورت می تواند در کاهش بیماری های پوستی، موثر باشد.

3.       پوست، حالت درخشان به خود می گیرد.

4.       فیشیال، ایمن تر و بهتر از برخی از روش های خانگی است.

5.       فیشیال صورت آقایان، می تواند آنها را از وضعیت پوست و بیماری های آن، آگاه تر کند.

6.       فیشیال پوست آقایان می تواند آرامش بخش باشد.

7.       آبرسانی خوبی برای پوست، ایجاد می کند.

حالا که دانستید مزایا و فواید فیشیال پوست آقایان چیست، می توانید با خیال راحت، این کار را انجام دهید. شما برای فیشیال صورت، از 3 روش می توانید استفاده کنید. اول اینکه می توانید این کار را کاملا خانگی انجام دهید که مستلزم دانش و اطلاعات در این زمینه است. روش دوم این است که می توانید از پیرایشگر خود تقاضای انجام آن را داشته باشید. سومین روش که می تواند کمی دقیق تر و بهتر از دو روش دیگر باشد، مراجعه به کلینیک پوست و زیبایی است.

فیشیال پوست آقایان

چرا آقایان باید فیشیال پوست انجام دهند؟

دلایلی که آقایان باید فیشیال انجام دهند، به مراتب، مهمتر از خانم ها می باشد. خانم ها در معرض آلودگی های مواد آرایشی هستند و یا به هنگام آشپزی، درگیر دور و ذرات معلق غذا و روغن در آشپزخانه می شوند. همچنین، در معرض آلودگی هوا نیز قرار دارند. اما آقایان، علاوه بر تمام این موارد، در محیط کار خود، با آلودگی های مختلفی سرو کار دارند. برخی از آقایان در محیط صنعتی کار می کنند و این نوع آلودگی و سر و کار داشتن با مواد شیمیایی، دود و گرد و غبار، به شدت خطرناک است و می تواند آسیب جدی به صورت وارد کند. قرار گرفتن در معرض نور شدید آفتاب یا قرار گرفتن در سرمای شدید، از دیگر موارد آسیب زننده به پوست آقایان هستند.

حالا، با این تفاسیر، دانستید که چرا فیشیال پوست برای مردان لازم است. البته یک دلیل دیگر هم وجود دارد که می تواند در آلوده شدن پوست صورت آقایان، به شدت موثر باشد. آن هم عدم شستشوی مناسب ریش ها است. آقایانی که عادت دارند ریش خود را بلند نگه دارند، گاهی از نظافت آن، غافل می شوند. به همین دلیل، فیشیال پوست آقایان برای این افراد، به شدت توصیه می شود.

انواع روش های پاکسازی صورت آقایان

بررسی انواع روش پاکسازی صورت مردانه نشان می دهد که پاکسازی و فیشیال پوست آقایان، به طولانی تر شدن عمر پوست و جوانی و شادابی آن، می افزاید. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که می توان میکرودرمی، میکرونیدلینگ، لیزر، نور LED و روش های دیگری را نام برد. برخی هم دوست دارند بدون استفاده از دستگاه، فقط با ماسک های خانگی و ماساژ پوست، این کار را انجام دهند.

روش های خانگی، تاثیر بسیار خوبی در این زمینه دارند اما باید با دانش و اطلاعات، انجام شوند. نمی توان استفاده از هر ماسک یا یک ماساژ خیلی ساده و غیر اصولی را، پاکسازی و فیشیال صورت در نظر گرفت. فیشیال مردانه در سالن های زیبایی و آرایشگاه های آقایان، با انواع ماسک و کرم لایه بردار و آبرسان، به همراه ماساژ، قابلیت انجام شدن دارد.

فیشیال پوست آقایان

آیا فیشیال آقایان باعث رویش بهتر ریش می شود؟

برخی از آقایان معتقدند که فیشیال و پاکسازی صورت، هیچ ربطی به رشد ریش و سبیل نداشته و تاثیری روی آنها نمی گذارد. باید گفت که این تصور، اشتباه است. پوست صورت در آقایان، مکان رویش ریش و سبیل بوده و پیازهای مو، زیر پوست صورت هستند.

رویش هرگونه مو در صورت یا هر جای دیگر بدن، مستلزم شرایط خوب تغذیه ای و آب رسانی به پوست است. اگر به پوست آب و مواد غذایی برسد، و همچنان، منافذ پوست، باز باشند تا اکسیژن رسانی به پیاز و ساقه مو بیشتر شود، رویش و رشد بیشتری پیدا خواهند کرد. پس پاسخ به این سوال که آیا فیشیال آقایان باعث رویش بهتر ریش می شود، مثبت است.

کلام آخر

فیشیال پوست آقایان، به اندازه پوست خانم ها، حائز اهمیت است. بی تفاوتی نسبت به پوست در آقایان، منجر به پیری زودرس پوست صورت خواهد شد. اگر دوست دارید پوستی جوان و شاداب داشته باشید و تا بعد از سنین پیری، نیازی به جراحی و لیفت و . . . نداشته باشید، پاکسازی و آب رسانی به پوست صورت را، جدی بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا دریافت تخفیف و رزرو نوبت